• slider

VI Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku

21/01/2018

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Was na Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, które odbędą się w dniach 9-11 lutego roku. Podczas trzydniowych warsztatów z Grzegorzem Głuchem stworzymy wielki chór, który zaśpiewa podczas koncertu finałowego wraz z Beatą Bednarz! Zapraszamy do zapisów na warsztaty!

To będzie prawdziwe święto muzyki gospel w Świdniku! Zajęcia warsztatowe poprowadzą Grzegorz Głuch (dyrygent Gospel Rain i Świdnik Gospel Choir, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami) oraz Sebastian Piech, znakomity pianista, aranżer, producent muzyczny.

Warsztaty będą okazją do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Gościem specjalnym koncertu będzie Beata Bednarz, fenomenalna wokalistka, mająca w swym dorobku kilkanaście autorskich płyt, solistka posiadająca niezwykłą skalę i barwę głosu, obecnego w wielu fonograficznych i telewizyjnych polskich przedsięwzięciach muzycznych.

W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: Sebastian Piech (piano), Marek Fedor (perkusja), Michał Kowalczyk (bass), Filip Sykut (gitara elektryczna), Grzegorz Głuch (gitara akustyczna). Wśród autorów aranżacji chóralnych są: Piotr Nazaruk, Rafał Czarnacki, Adam Kosewski, Grzegorz Głuch i inni.

Warsztaty Muzyki Gospel to znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli skorzystać z najlepszych metod rozwoju śpiewania. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 350 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Mam nadzieję, że i Ty zechcesz spróbować Swoich możliwości!

WARSZTATY będą odbywać się w dniach 9 – 11 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (Al. Lotników Polskich 24). Szczegółowy program warsztatów zostanie opublikowany niebawem. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi TYLKO 50 zł 

ZGŁOSZENIA należy przesłać najpóźniej do 5 LUTEGO za pośrednictwem formularza internetowego:
gospelrain.pl/warsztaty

WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie w terminie 3 dni od przesłania zgłoszenia WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 50 zł na konto bankowe organizatora warsztatów – Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku – z dopiskiem „Warsztaty muzyki gospel”

Nr KONTA BANKOWEGO: PKO BP 85 1020 3176 0000 5502 0232 4010

UCZESTNICY warsztatów zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu. Do udziału zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej tego wieku, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

KONCERT FINAŁOWY warsztatów odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 19.00. Bilety na koncert w cenie (bilet normalny -25 zł, bilet ulgowy – 20 zł, bilet grupowy (minimum 10 osób) – 15 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, nie czekaj więc na ostatnią chwilę!

DODATKOWE INFORMACJE , KONTAKT:

ZGŁOSZENIA UDZIAŁU
Aleksandra Procajło-Maj / 603 328 962
organizacja@gospelrain.pl

ORGANIZACJA WARSZTATÓW
Ewa Jaśkowiak / MOK w Świdniku / 81 468 67 80
Małgorzata Pastusiak / Świdnik Gospel Choir / 509 354 187

OPŁATY ZA WARSZTATY / BILETY NA KONCERT
Kasa Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku / 81 751 24 61, 537 687 837

www.mok.swidnik.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!