• slider

Telewizyjny Koncert Kolęd „Jaka Wigilia, taki cały rok”

21/12/2017

Z największą przyjemnością zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia telewizyjnego koncertu kolęd i pastorałek, który zostanie wyemitowany przez TVP1 w Wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia. Wraz z nami w koncercie wystąpią: Maryla Rodowicz, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Magda Steczkowska, Rafał Brzozowski, Krzysztof Kiljański oraz zespół Pectus!

Gośćmi koncertu będą Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką.

Koncert odbędzie się w przepięknej scenerii bazyliki ojców franciszkanów pw. św. Ludwika Króla i Wniebowstąpienia NMP Katowicach-Panewnikach, słynącej z jednej z największych szopek na świecie. Odegra ona rolę bożonarodzeniowej scenografii, na tle której wybrzmią najpopularniejsze kolędy i pastorałki w przepięknych aranżacjach instrumentalnych Grzegorza Urbana, uzupełnionych partiami chóralnymi autorstwa Grzegorza Głucha.

Gospodarzami wyjątkowego wieczoru będą Katarzyna Jamróz i Dariusz Niebudek, którzy opowiedzą o tradycjach i śląskich zwyczajach świątecznych. Reżyserem i pomysłodawcą koncertu był Grzegorz Sadurski (DoReMi Film).

Gorąco zapraszamy do wspólnego kolędowania z GOSPEL RAIN i innymi wspaniałymi polskimi wykonawcami!

Retransmisja do obejrzenia na VOD!

https://vod.tvp.pl/video/koncerty,jaka-wigilia-taki-caly-rok-koledy-z-katowic,35294899

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!