• slider

„NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM” PREMIERĄ ROKU 2016!!!

28/11/2016

Kochani, z ogromną radością informujemy, że utwór „Nigdy nie będziesz sam”, pochodzący z płyty OGIEŃ otrzymał głosami publiczności miano PREMIERY ROKU 2016! To dla nas ogromna radość i zaszczyt – DZIĘKUJEMY!!!

Już po raz szósty w Warszawie odbył się Festiwal Chrześcijańskiego Grania, zrzeszający artystów sceny chrześcijańskiej z całej Polski. Łączy on w sobie szereg wydarzeń artystycznych, koncertów, konkursów, spotkań oraz czasu uwielbienia i modlitwy. To właśnie podczas tego Festiwalu odbył się finał konkursu PREMIERY 2016!

Utwór „Nigdy nie będziesz sam” jest szczególnym utworem autorstwa Grzegorza Głucha – lidera zespołu Gospel Rain, jaki znalazł się na najnowszej płycie „Ogień”. Jest on bowiem osobistym świadectwem autora. Utwór powstał w momencie kryzysu, utraty pracy, przyjaciół, zdrowia, wreszcie otarcia się o śmierć. To właśnie w tym czasie Bóg dał mu nadzieję, napełnił ufnością i pokazał, że nawet w tak trudnym czasie NIE JEST SAM. Poniżej świadectwo Grzegorza Głucha.

NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM – On zawsze był, jest i będzie przy Tobie!

 

Serdecznie dziękujemy za ogromne wyróżnienie, jakim obdarowaliście nas, dzieło Gospel Rain, ale przede wszystkim dzieło Boże. Niech słowa tego utworu niosą pokój i nadzieję!

Pozdrawiamy, Gospel Rain

 

 

promocja / media:

Angelika JĘDRZEJOWSKA

Tel. 511 192 505

promocja@gospelrain.pl