• slider

Utwór „NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM” w finale konkursu PREMIERY 2016

3/11/2016

„Nigdy nie będziesz sam” – utwór z najnowszej płyty Gospel Rain OGIEŃ dotarł do finału konkursu PREMIERY 2016, odbywającego się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie! Już 20 listopada w Warszawie powalczymy o miano PREMIERY ROKU!

To już 6 Festiwal Chrześcijańskie Granie, który każdego roku gromadzi w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie zespoły chrześcijańskie z całej Polski, by jednoczyć grupy, podążające w tym samym celu – wielbieniu Boga poprzez muzykę! W tym roku hasłem przewodnim Festiwalu jest: UWIELBIENIE – PREMIERY – DEBIUTY. Wszystko odbywać się będzie w dniach 18-20 listopada.

20 listopada o godz. 17.00 Gospel Rain pojawi się ze swoim utworem „Nigdy nie będziesz sam”, by powalczyć w finale o tytuł premiery roku 2016!

Można jeszcze zdobyć zaproszenia na festiwal przez stronę odpalprojekt.pl . Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl .

 

PROGRAM 6. FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:

18 listopada (piątek)

20.00 – Eucharystia w intencji Festiwalu i rozwoju muzyki chrześcijańskiej w Polsce i 85 – lecie Salezjanów na Kawęczyńskiej, potem spotkanie Klubu Złota 10 Radia Warszawa.

Na koniec Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo indywidualne dla osób zaangażowanych w środowisko muzyków chrześcijańskich. Później w Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie odbędzie się spotkanie dla wszystkich uczestników.

Miejsce: Bazylika i Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie, Kawęczyńska 53, Warszawa.

19 listopada (sobota)

18.00 – Uwielbienie z New Day (LAUREAT KONCERTU PREMIERY 2015);

Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, , ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B

20 listopada (niedziela)

14:00 – Salon Festiwalowy – „jak tworzyć dobre festiwale”. Goście: Adam Guzdek (Bądź jak Jezus), Paula Pietrzak (Fletnia Pana) Andrzej Dubiel (Strefa Chwały Festiwal)

16:00 – Koncert Debiutu 2016 – MUODE KOTY
17:00 – Koncert Premiery 2016 – najciekawsze projekty 2016:

GOSPEL RAIN
TERESA 500
WIECZNY

18.00 – koncert Michała Rasska – laureat konkursu NON STOP;


Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście B

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Chrześcijańskie Granie i Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Patroni medialni: muzyczne DarY Złota 10 Radia Warszawa Lista z Mocą RDN Małopolska RDN Nowy Sącz Radio Warszawa Wiara w Biznesie bosko.pl Telewizja „Dobre Media” Może coś Więcej profeto.pl KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów, Tv Republika oraz promuje nas: serwis znajdzrekolekcje.pl/

 

ZAPRASZAMY!!!

 

promocja / media:

Angelika JĘDRZEJOWSKA

Tel. 511 192 505

promocja@gospelrain.pl