• slider

KONCERT Z REJESTRACJĄ NOWEJ PŁYTY „OGIEŃ” JUŻ JUTRO!

8/09/2015

Długo wyczekiwana chwila nadeszła! Już 9 września o godz. 20.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zagramy koncert, podczas którego zarejestrujemy naszą najnowszą płytę „OGIEŃ”!

Przygotowania dobiegają końca, już tylko kilka chwil dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Gospel Rain. Zarejestrujemy materiał, który już za kilka miesięcy ukaże się na naszej nowej płycie, na której razem z nami, gościnnie pojawią się nasi Przyjaciele – Bracia Łukasz i Paweł Golec, Olga Szomańska, Kasia Dereń oraz Mate.O. To nie koniec niespodzianek muzycznych. Całość ubogacona będzie dźwiękami smyczków w dłoniach orkiestry pod batutą Michała Ostrowskiego.

To zupełnie nowy czas dla zespołu. Będą państwo mogli usłyszeć brzmienia, jakich jeszcze do tej pory nie było, nowe pomysły aranżacyjne, odważne ruchy instrumentalne, precyzyjne i mocne wokale chóru. To wszystko już niebawem w Lublinie!

Koncert otrzymał aprobatę wielu instytucji. Swoim patronatem medialnym objęli nas: TVP Lublin, Gość Niedzielny, Chrześcijańskie Granie, Gospel Box, Deon, Boska.tv, Radio Lublin, Radio eR, Radio Niepokalanów, Katolickie Radio Zamość.

Zostało tylko kilka sztuk biletów. Zarezerwować je można, pisząc mail na adres koncerty@gospelrain.pl lub pod nr. 519 115 468. Zachęcamy do szybkiego zakupu!

Niech wybrzmi „Ogień” na chwałę Pana!!!

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl