• slider

Warsztaty Muzyki Gospel „Pieśni życia/Pieśni wolności”

17/11/2015

Było koncertowo, teraz będzie warsztatowo! Już za niecały miesiąc, w dniach 11-13 grudnia w Świdniku odbędą się coroczne Warsztaty Muzyki Gospel, z udziałem członków Gospel Rain. Poprowadzi je niezawodny lider zespołu – Grzegorz Głuch. Zapisy trwają! 

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku. Uwieńczeniem pracy będzie koncert finałowy, który odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. To prawdziwe święto muzyki gospel!

Zajęcia warsztatowe oraz koncert finałowy poprowadzą Grzegorz Głuch (lider i dyrygent Gospel Rain, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami), Sylwia Piotrowska oraz Jakub Piotrowski (Gospel Rain) oraz wokaliści i muzycy Gospel Rain. W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny: Robert Dorosz (piano), Kacper Popek (perkusja), Piotr Pawęska (bass), Piotr Koszałka (gitary), Jakub Piotrowski (piano).

Poprzednie spotkania warsztatowe obfitowały w niesamowitą energię uczestników, przyjaźń, współpracę i oczywiście nadzwyczajną muzykę, tę która z Nieba przychodzi i tam też powraca. W ostatnich edycjach wzięło udział łącznie aż 250 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Zachęcamy do wypróbowania swoich sił w tym roku!

Tak, jak w czasie poprzednich edycji Warsztatów Muzyki Gospel w Świdniku szykujemy dla Was wyjątkowe piosenki, niespodzianki i niezwykły zestaw utworów. Absolutnie po raz pierwszy będzie okazja, by zaśpiewać najnowsze piosenki Gospel Rain, które znajdą się na nowej płycie „Ogień”. Ale to nie koniec atrakcji, bowiem listę utworów, „gospelowych” aranżacji uzupełnią piosenki Olethy Adams, Boba Geldofa, Krystyny Prońko, Roberta Jansona.. a nawet Przemysława Gintrowskiego. To będzie naprawdę nadzwyczajny i bardzo zaskakujący zestaw utworów.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy przesłać najpóźniej do 4 GRUDNIA mailem na adres:
gospel.kontakt@gmail.com

Koszt uczestnictwa: 50zł (ilość miejsc ograniczona!)

Koncert finałowy: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, al. Lotników Polskich 24

 

Organizatorzy:

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

Good News Music

 

Dodatkowe informacje:

Kamila Kasperek
792 326 125
koncerty.gospel@gmail.com

 

Serdecznie zapraszamy!