• slider

Na jednej scenie z Gospel Rain goście specjalni!

5/08/2015

Już wiadomo! Podczas projektu „Ogień”, na jednej scenie zagrają z nami Kasia Dereń, Olga Szomańska, Mate.O oraz wyjątkowy duet Braci Golec. To dla nas wielki zaszczyt i radość. Nie mamy żadnych wątpliwości, że już wkrótce na scenie lubelskiej pojawi się istny muzyczny OGIEŃ!

Cieszymy się, że nasze zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli Łukasz i Paweł Golec, znakomici polscy muzycy, bodaj najbardziej znany polski muzyczny duet braci-bliźniaków, rozpoznawalni głównie jako frontmeni zespołu Golec uOrkiestra ale także jako uznani muzycy sesyjni grający u boku największych gwiazd. Obok nich pojawią się znakomite solistki: Olga Szomańska – wokalistka, ostatnio także aktorka, do dziś niezapomniany głos oratoriów Piotra Rubika, przez ostatnie lata słyszalny zarówno w jej własnych piosenkach, spektaklach, koncertach oraz Kasia Dereń – jeden z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Towarzyszyć nam będzie także Mate.o, kompozytor i autor tekstów wielu hymnów i pieśni chwały, mistrz interpretacji i pasji śpiewania. Całość dopełniona zostanie pełnią brzmienia instrumentów smyczkowych pod batutą Michała Ostrowskiego.

Zachęcamy do rezerwowania biletów i śledzenia najnowszych informacji, jakie będą pojawiać się na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na portalu facebook.

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl