• slider

Kolędowy album Golec uOrkiestra & Gospel Rain zyskał status złotej płyty

22/12/2014

Po trzech tygodniach od ukazania się płyty „Golec uOrkiestra, koncert kolęd i pastorałek w Bazylice Jasnogórskiej, CD+DVD”, osiągnęła ona miano „Złotej”. Gratulujemy! To wielki sukces zespołu Golec uOrkiestra, ale i zespołu Gospel Rain, gdyż także nasz chór wziął udział w tym wspaniałym projekcje.

Premiera najnowszej płyty braci Golec odbyła się 24 listopada 2014 roku. Zaledwie kilka dni później zgłoszone zostało wyczerpanie pierwszego nakładu płytowego. To ogromne osiągnięcie na polskim rynku muzycznym. Zarejestrowany 13 grudnia 2013 roku koncert, prezentujący zbiór dwudziestu jeden na płycie CD i dwudziestu pięciu na płycie DVD najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek cieszy się ogromną popularnością. Poniżej zamieszczamy zwiastun niniejszej płyty.

To nie jedyny projekt zespołu Golec uOrkiestra, we współpracy z Gospel Rain. Za nami wspólne nagranie koncertu kolęd w Bukowinie Tatrzańskiej, który wyemitowany zostanie w TVP1 w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 13.30, a także koncert w Bielsku-Białej, jaki odbył się 19 grudnia 2014.

Przed nami wciąż wizja owocnej współpracy, przynoszącej wiele radości, koncertów, kolędowania. Już 11 stycznia 2015 roku zagramy wspólnie z zespołem Golec uOrkiestra koncert kolęd w Łagiewnikach.

O wszystkich kolejnych wspólnych działaniach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

 

Kontakt i informacje:

Angelika Jędrzejowska

Gospel Rain / Promocja i media

tel. (+48) 511 192 505

e-mail: promocja@gospelrain.pl