• slider

Widowisko „Nie żyje się na próbę”

18/04/2015

„Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się na próbę”. Właśnie tak o życiu i jego sensie opowiadał Karol Wojtyła – Papież Jan Paweł II, którego I rocznicę kanonizacji będziemy wspominać w najbliższych dniach, w Roku Świętego Jana Pawła II. To właśnie życie w pełni, w mocy, w wartości stało się motywem przewodnim widowiska, jakie odbędzie się już 28 kwietnia 2015r. o godz. 18.00 w Auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Widowisko, którego organizatorem jest lubelskie Radio eR, będzie upamiętniać Osobę i nauczanie Jana Pawła II, przez wskazanie w jego słowach myśli i drogi, dla człowieka w różnych etapach jego życia i rozwoju, począwszy od czasu dzieciństwa, przez okres młodości i dojrzewania, aż po starość.

GOSPEL RAIN zaprezentuje w tym koncercie swe najpiękniejsze piosenki, miedzy innymi – Nowe Imię, Wiarygodni i inne niezwykłe utwory. Jednak najważniejszym muzycznym motywem koncertu staną się PREMIERY nowych piosenek GR, które zagramy właśnie w czasie Widowiska (Nieustannie, Wracam do Ciebie, W Tobie jest życie).

Dopełnieniem koncertu będą kolejne wspaniałe utwory, które powstały w kompozycjach lub interpretacjach „ludzi” Gospel Rain. To dla nas wielka przyjemność, że będziemy mogli zaprezentować twórczość Sylwii Piotrowskiej, Reni Barańskiej, Agnieszki Tomczyk i Angeliki Jędrzejowskiej w ich pasji, wyobraźni, emocjonalności.

Obok nas na scenie wystąpi TEATR PIERWSZEGO KONTAKTU.

Wstęp wolny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl