• slider

TRIDUUM PASCHALNE Z GOSPEL RAIN

22/03/2016

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Triduum Paschalnego, najważniejszych świąt chrześcijaństwa, czasu celebracji i upamiętnienia Zbawienia dokonanego przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Gospel Rain przygotowuje corocznie, już od 2000 roku, muzyczną oprawę Triduum Paschalnego. W tym roku, po raz pierwszy pragniemy zaprosić do udziału w Triduum Paschalnym w Kościele p/w Św. Piotra Apostoła w Lublinie (Kościół Pojezuicki)  przy ul. Królewskiej 9.

To dla nas zaszczyt, że w tych najważniejszych dla wiary chrześcijańskiej dniach, będziemy przeżywać i doświadczać tego, co Jezus uczynił dla każdego z nas przez Swą mękę, śmierć i powstanie z grobu.

W czasie nabożeństw zaśpiewamy najpiękniejsze pieśni pasyjne, w niezwykłych, przejmujących aranżacjach chóralnych, wśród nich Jezu Chryste Panie Miły, Per Crucem Tuam, Ludu mój ludu i wiele innych. Obok tych najbardziej znanych pieśni o śmierci Jezusa wybrzmią bliskie nam pieśni chwały. W czasie Wigilii Paschalnej, w której chór wesprze zespół instrumentalny, zaśpiewamy z mocą o Zmartwychwstaniu Jezusa, o zwycięstwie nad śmiercią i piekłem.

 

Program Triduum Paschalnego obejmuje:

 

Wielki Czwartek, Liturgia Wieczerzy Pańskiej, 24 marca, godz. 18.00

Wielki Piątek, Liturgia Męki Pańskiej, 25 marca, godz. 18.00

Wielka Sobota, Wigilia Paschalna, 26 marca, godz. 20.00

 

Zapraszamy!

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl