• slider

Koncert Gospel Rain „Emmanuel. Pieśni o Narodzeniu.”

4/01/2015

Z największą przyjemnością zapraszamy na nadzwyczajny koncert kolęd i pastorałek pt. Gospel Rain dla wolontariuszy i darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Odbędzie się on w niedzielę 25 STYCZNIA 2015 o godzinie 19.00 w kościele p/w Brata Alberta w Lublinie, przy ul. Willowej 15.

Pragniemy, aby ten koncert był szczególnym i uroczystym dziękczynieniem dla wolontariuszy oraz darczyńców akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, którzy działali i pracowali w Lublinie – w mieście stanowiącym kolebkę tej akcji. Gościem koncertu i jej prowadzącą będzie Ewa Dados, dziennikarka Radia Lublin, inicjatorka i niezmordowany lider tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej prowadzonej od wielu lat.
Koncert ten wypełnią przede wszystkim najpiękniejsze kolędy i pastorałki w nowych aranżacjach muzycznych łączących piękną, polską tradycję z nowoczesnymi stylami i brzmieniami. Od czasu swej premiery w styczniu 2013 roku, w której wzięli miedzy innymi udział Piotr Cugowski i Beata Bednarz, projekt „EMMANUEL. PIEŚNI O NARODZENIU.”, jest jednym z najbardziej nadzwyczajnych projektów kolędowych, jakie zrealizowano w ostatnich latach w Polsce. Bogata forma, aranżacje, moc i dynamika gospelowego chóru, harmonii i przekazu stanowi o wyjątkowości tego przedsięwzięcia pośród wielu podobnych. 


Koncert będzie mieć swój niezwykły, charytatywny wymiar. To dla naszego zespołu bardzo ważne wydarzenie, niosące wiele NADZIEI, gdyż podczas koncertu wolontariusze zbierać będą pieniądze dla małego, półtorarocznego Jasia Karwowskiego, który choruje na siatkówczaka – nowotwór złośliwy oka. Wierzymy, że koncert ten przyniesie wiele dobra, rozumianego na różne sposoby.

Zapraszamy wszystkich dobroczyńców, ludzi wielkiego serca do wsparcia tego niezwykłego wydarzenia.

Bądźcie razem z nami, twórzmy razem piękne owoce świątecznej dobroci!

Kontakt:

AGNIESZKA SŁOWIK
tel. (+48) 519 115 468
e-mail: koncerty@gospelrain.pl