• slider

V WARSZTATY MUZYKI GOSPEL W ŚWIDNIKU

7/02/2017

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić Was na Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, które odbędą się w dniach 24-26 lutego 2017 roku. Podczas trzydniowych warsztatów stworzymy wielki chór, który zaśpiewa podczas koncertu finałowego! Chcesz do nas dołączyć? WYPEŁNIJ FORMULARZ!

 

NACIŚNIJ PONIŻSZY LINK I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffHuRks-q2ndpDEcd-MLFWXwEO2EH6AHHJqFcn2DrtBPTWwQ/viewform#start=openform

 

* Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy wypełnić i przesłać najpóźniej do 21 LUTEGO. Liczba miejsc jest ograniczona!!!

 

To będzie prawdziwe święto muzyki gospel w Świdniku! Pragniemy przywołać na nowo ducha i emocje poprzednich spotkań warsztatowych, obfitujących w przyjaźń, współpracę i oczywiście nadzwyczajną muzykę, tę która z Nieba przychodzi i tam też powraca. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 300 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Mam nadzieję, że i Ty zechcesz spróbować Swoich możliwości!

Zajęcia warsztatowe oraz koncert finałowy poprowadzą Grzegorz Głuch (lider i dyrygent Gospel Rain, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami), Sylwia Piotrowska oraz Jakub Piotrowski (Gospel Rain) oraz wokaliści i muzycy Gospel Rain.

W czasie warsztatów będzie przede wszystkim okazja do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny: Robert Dorosz (piano), Kacper Popek (perkusja), Piotr Pawęska (bass), Filip Sykut (gitary), Jakub Piotrowski (piano).

Nasze warsztaty to znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli skorzystać z najlepszych i najbardziej sprawdzonych technik śpiewania. Tak, jak w czasie poprzednich edycji warsztatów szykujemy dla Was wyjątkowe piosenki, niespodzianki i niezwykły zestaw utworów. Wszakże to już piąta, jubileuszowa edycja warsztatów! W tym roku sięgniemy zarówno do kolekcji najpiękniejszych hymnów i pieśni chwały, ale także zaczerpniemy nieco ze źródeł muzyki rozrywkowej lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych zeszłego stulecia.

 

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi TYLKO 50 zł

Koncert finałowy odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku, al. Lotników Polskich 24.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

promocja / media:

Angelika JĘDRZEJOWSKA

Tel. 511 192 505

promocja@gospelrain.pl