• slider

WARSZTATY MUZYCZNE W KRASNOBRODZIE

7/02/2017

Sezon warsztatowy trwa! Zapraszamy wszystkich pasjonatów śpiewania, zwłaszcza chóralnego na pierwsze w tym sezonie WARSZTATY MUZYCZNE prowadzone w KRASNOBRODZIE w dniach 17-19 lutego 2017!

WARSZTATY zostaną poprowadzone przez muzyków Gospel Rain: Grzegorza Głucha, lidera i dyrygenta Gospel Rain, kompozytora, i animatora ruchu gospel w Polsce, Sylwię Piotrowską – wokalistkę, solistkę Gospel Rain, uznanego trenera wokalnego oraz Jakuba Piotrowskiego, pianistę, producenta i realizatora nagrań. W czasie weekendowych zajęć wokalnych uczestnicy pod okiem muzyków GR będą mogli nauczyć się kilkunastu utworów, w pełnych wielogłosowych aranżacjach, a także w czasie praktycznych zajęć mogli kształtować dobre nawyki wokalne, rozwijać swój warsztat śpiewu. W programie znajdą sie zarówno kompozycje Gospel Rain, jak i najpiękniejsze pieśni chwały i hymny.

ZAJĘCIA WARSZTATOWE odbywać się będą w piątek-sobotę-niedzielę 17-19 lutego 2017 w Krasnobrodzkim Domu Kultury, ul. 3 maja 26.

FINAŁOWY KONCERT uczestników warsztatów wraz z muzykami, chórzystami Gospel Rain odbędzie się w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie w niedzielę 19 lutego o godz. 18.00 (Po Mszy Świętej).

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA (w terminie do 13 lutego):
Karolina Piotrowska
tel. 509072744
e-mail: karo_piotrowska@interia.pl

Liczba miejsc – OGRANICZONA !

KOSZT UCZESTNICTWA: 30 zł

ORAGNIZATORZY WARSZTATÓW:
Urząd Miasta i Gminy Krasnobród
Sanktuarium Maryjne w Krasnobrodzie
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
Krasnobrodzki Dom Kultury

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!