• slider

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert z rejestracją płyty „OGIEŃ”!

4/08/2015

Koncert w prawdzie dopiero za miesiąc, ale już dziś każdy z Państwa ma szansę nabycia biletu, umożliwiającego uczestnictwo w jednym z największych projektów w historii zespołu Gospel Rain.

Już 9 września 2015 odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie – premierowy koncert Gospel Rain, w czasie którego wybrzmi zupełnie nowy, autorski materiał muzyczny, jaki niedługo potem ukaże się w formie nowej płyty „Ogień”. Kilkanaście utworów, pełnych życia i nadziei, mocy i tchnienia, pełnych OGNIA! Pieśni, jakie znajdą się w programie koncertu nie są przypadkowym zestawem, ale przemyślaną kolekcją. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza i Psalmów, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą. Obok dynamicznych i bardzo przebojowych piosenek znajdują się także delikatne, przepiękne pieśni chwały oraz intrygujące frazy instrumentalne. Razem z nami na scenie pojawią się także zaproszeni goście, których możliwości wokalne i instrumentalne z pewnością zadziwią nie jednego uczestnika.

Rezerwacja biletów trwa! Można jej do konać pisząc e-mail pod adres: koncerty@gospelrain.pl  lub pod numerem: 519-115-468. Ilość miejsc ograniczona!  

Cena w przedsprzedaży (do 24 sierpnia): 35zł

Cena właściwa: 40zł

Oferta specjalna: przy rezerwacji grupowej biletów (powyżej 10 sztuk), każdy bilet 10% tańszy!

Przygotowane przedsięwzięcie to nowoczesny, multimedialny projekt – jakiego jeszcze w Lublinie nie było – łączący muzykę, projekcję klipów, zawierający piosenki, które w zaskakujący sposób łączą stylistykę gospel, pop, jazz, muzyki lat osiemdziesiątych, brzmień elektronicznych czy naturalnie brzmiących instrumentów, siłę trzydziestoosobowego chóru, potęgi brzmienia instrumentów i orkiestry smyczkowej. To wszystko w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Już niebawem kolejne najświeższe wieści. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na facebook’u. Tam codziennie pojawiają się najnowsze informacje z życia Zespołu!

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl