• slider

Odliczamy dni do Areny Młodych!!!

18/07/2016

„Kraków zaczyna się w Lublinie” – to myśl przewodnia ARENY MŁODYCH, czyli wydarzenia w ramach lubelskich obchodów Światowych Dni Młodzieży, które rozpocznie się już w sobotę 23 lipca o godz. 11.00 na stadionie Arena Lublin! Jako zespół Gospel Rain dostąpiliśmy zaszczytu zorganizowania i poprowadzenia wraz z ponad 200-osobowych CHÓREM ARENY MŁODYCH muzycznej oprawy tego wydarzenia!

Zapowiada się niesamowite wydarzenie, w którym uczestniczyć będzie niespełna 20 tys. osób z wielu krajów!  Całość wydarzenia jest wielkim dziełem modlitewno-artystycznym, gdzie w towarzystwie wielkiego chóru i młodzieżowej grupy teatralnej, będzie można przeżyć zaproszenie Boga do wędrówki wiary, szlakiem Abrahama, jak i doświadczyć wielkiej wspólnoty wierzących.

Wydarzenie składać się będzie z kilku części muzycznych, tanecznych oraz aktorskich. Centralnym punktem będzie odprawiona na stadionie Msza Święta w części odprawiona w języku łacińskim. Niedługo po niej poprowadzone zostanie Uwielbienie. Razem z nami na scenie pojawią się Olga Szomańska, Mate.O wraz z zespołem, Full Power Spirit oraz orkiestra smyczkowa pod batutą Marcina Króla.

Podczas zbliżających się wydarzeń wybrzmią wspaniałe pieśni uwielbienia, niektóre choć znane prawie każdemu, nabiorą świeżości dzięki nowym aranżacjom, wykonanym przez Grzegorza Głucha – kompozytora, aranżera i założyciela zespołu Gospel Rain. W repertuarze nie zabraknie także utworów z naszej najnowszej płyty „Ogień”!

 

Zapraszamy Was do uczestnictwa w wydarzeniach w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016 w Polsce!!!

 

Promocja / media:
Angelika JĘDRZEJOWSKA / tel. 511 192 505 / promocja@gospelrain.pl

www.sdm.lublin.pl/arenamlodych
www.facebook.com/GospelRain