• slider

„NOWE IMIĘ” – PREMIERA

23/11/2014

Długo wyczekiwana premiera najnowszej piosenki Gospel Rain „Nowe imię” zbliża się wielkimi krokami. Już 25 listopada będziemy mogli usłyszeć utwór, który jest jednocześnie zapowiedzią  nowej płyty, datowanej na 2015 rok.

Zaprezentowana piosenka, tym razem w wersji studyjnej, zawierać będzie nieczęsto spotykane w dotychczasowych wykonaniach,  brzmienia lat osiemdziesiątych.

Inspiracją zarówno tego utworu, jak i pozostałych, które pojawią się w zapowiedzianej na przyszły rok produkcji, stała się Księga Izajasza. To właśnie w rozdziale 62 Księgi ukazane zostało „Nowe imię” , nadane odrodzonej Jerozolimie, jak i każdemu człowiekowi, każdemu sercu, które NIEUSTANNIE trwa w Nim.

Piosenkę „Nowe Imię” skomponowali Grzegorz Głuch i Kuba Piotrowski, nagrana została pod kierownictwem Sławka „Guadkiego” Gładyszewskiego, a dodatkowej subtelności nadała jej piękna barwa głosu Marty Iwaniuk – jednej z solistek zespołu Gospel Rain.

Już niebawem utwór ten pojawi się w stacjach radiowych oraz na portalu YouTube, gdzie oprócz niezwykłych brzmień, będzie można zobaczyć teledysk, który w szczególny sposób pokazuje Nowe Imiona, pojawiające się w zespole Gospel Rain (tym razem w nieco poszerzonym składzie).

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl