• slider

„Nowe Imię” – premiera radiowa

13/02/2015

Swoją premierę piosenka „Nowe Imię” miała 25 listopada 2014r. Nadszedł teraz czas, by premierowo wybrzmiała również w rozgłośniach radiowych!

Utwór „Nowe Imię” ukazał się kilka miesięcy temu, jako zapowiedź najnowszej płyty zespołu Gospel Rain, przewidzianej na ten rok. Jest to wersja studyjna piosenki, skomponowanej przez Grzegorza Głucha i Kubę Piotrowskiego, w wykonaniu jednej z solistek zespołu Gospel Rain – Marty Iwaniuk.

Inspiracją dla tekstu zarówno tego, jak i pozostałych utworów, mających wejść w skład najnowszej płyty, stała się Księga Izajasza. To właśnie w rozdziale 62 Księgi ukazane zostało „Nowe imię” , nadane odrodzonej Jerozolimie, każdemu człowiekowi, każdemu sercu, skierowanemu w stronę Boga.

Piosenkę „Nowe Imię” można usłyszeć, a także obejrzeć na portalu YouTube wraz z teledyskiem, w którym jako NOWE IMIONA pojawiają się dzieci członków zespołu Gospel Rain.

Zachęcamy do słuchania nowości muzycznych w lubelskich rozgłośniach radiowych oraz stacjach chrześcijańskich w całej Polsce, a także do śledzenia nowości, pojawiających się na naszej stronie internetowej, gdzie już niebawem pojawi się więcej informacji odnośnie powstającej nowej płyty zespołu Gospel Rain!

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl