• slider

Nagranie nowej płyty „Ogień” już 9 września!

16/07/2015

Już wiadomo! Koncert, na którym zarejestrowany zostanie materiał na nową płytę Gospel Rain zatytułowaną „Ogień” odbędzie się 9 września 2015r. w Lublinie. Z pewnością możemy spodziewać się na scenie potężnego muzycznego OGNIA dźwięków i emocji!Obraz w treści 1

Jeden z największych projektów w historii zespołu Gospel Rain stanie się jednocześnie jednym z największych w Polsce wydarzeń koncertowych i fonograficznych muzyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Podczas tego koncertu zarejestrowanych zostanie kilkanaście autorskich utworów Gospel Rain. W większości będą to piosenki całkowicie premierowe, choć pojawią się także utwory nieco już bardziej znane – choćby z Koncertów Chwały w Lublinie – które zyskały nowy kształt aranżacyjny.

Tytułowy OGIEŃ jest odwołaniem do modlitwy (obietnicy) Jezusa, obleczonej pragnieniem rzucenia Ognia na ziemię, wyrażonej w słowach „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął”, jakie odnaleźć możemy w Ewangelii Św. Łukasza. Pieśni, które zostaną zarejestrowane i umieszczone na płycie zespołu powstały w większości w oparciu o fragmenty z Księgi Izajasza.

W koncercie u boku Gospel Rain nie zabraknie także zaproszonych gości, osób bliskich zespołowi. Wśród nich pojawią się: Kasia Dereń, Olga Szomańska, Mate.O oraz dobrze wszystkim znani bracia bliźniacy – Łukasz i Paweł Golcowie. Zespół zasili pięknym brzmieniem i harmonią orkiestra smyczkowa pod kierownictwem Michała Ostrowskiego.

Zbliżający się w szybkim tempie koncert przygotowywany jest z niezwykłą pieczołowitością i dbałością dźwiękową. Do jego realizacji zaproszeni zostali najlepsi specjaliści do spraw dźwięku, oświetlenia, multimediów. Zapowiada się niezwykłe widowisko, niosące ogrom wrażeń muzycznych, wizualnych, emocjonalnych i duchowych.

Już niebawem rozpocznie się dystrybucja biletów na koncert. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, już niebawem pojawiać się tu będą kolejne informacje. Tym czasem zapraszamy do zapoznania się z krótkim materiałem, zapowiadającym NOWĄ PŁYTĘ ZESPOŁU GOSPEL RAIN – „OGIEŃ” !

 

KONTAKT:
Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN – PROMOCJA/MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl