• slider

Letnia Strefa Gospel

11/07/2017

Przyjaciele, pasjonaci śpiewania, wielbiciele gospel’owej radości, integracji i harmonii…  To zaproszenie dla Was, specjalnie na czas wakacji! Warsztaty wokalne, wspólna nauka piosenek, aż wreszcie koncert finałowy na lubelskiej Starówce – spędźmy razem muzyczne wakacje! Zapisy trwają do 18 lipca!

CZYM JEST LETNIA STREFA ?

Zapraszamy Was do udziału nowym przedsięwzięciu muzycznym, cyklu warsztatów muzycznych prowadzonych przez niestrudzonego animatora muzyki gospel’owej, kompozytora, dyrygenta – Grzegorza Głucha (Gospel Rain / Good News Music) oraz pianistę, aranżera, producenta muzycznego Sebastiana Piecha.

Zajęcia odbywać się będą co tydzień w okresie wakacyjnym, tj. lipcu i sierpniu w Lublinie (terminarz prób poniżej). Finałem Letniej Strefy Gospel będzie plenerowy koncert, jaki odbędzie się w przepięknej scenerii Starego Miasta w Lublinie. Przygotowujemy dla Was naprawdę niezwykłą, wyjątkową kolekcję ukochanych tematów, przebojów – piosenek, które zaśpiewamy w czasie finałowego koncertu – wszystkich w nowych i przepięknych aranżacjach.

W programie naszych zajęć znajdzie się naprawdę „wystrzałowa” kolekcja przebojów, niezapomnianych tematów wyśpiewanych przez tak wspaniałych artystów jak: Arheta Franklin, Michael Jackson, Coldplay, U2, Oletha Adams, Brenda Russell, R Kelly, Foreigner, George Michael, Janis Joplin, Coll and the Gang, Luis Amstrong, Buena Vista Social Club, Pharell Wiliams, Boyz II Man, Irene Cara, Eternal, Nelly Furtado, Jamesa Morrisona, a także wspaniałych polskich twórców: Maryli Rodowicz, Mieczysława Szcześniaka, Natalii Kukulskiej, Krystyny Prońko, Kuby Badacha, VOX i innych.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają wspólne śpiewanie. Wasze wykształcenie i doświadczenie muzyczne, zwłaszcza wokalne będzie atutem, ale nie jest naprawdę konieczne!

TERMINY PRÓB LETNIEJ STREFY GOSPEL

20 lipca / czwartek / godz. 18.00 – 20.30
27 lipca / czwartek / godz. 18.00 – 20.30
3 sierpnia / czwartek / godz. 18.00 – 20.30
10 sierpnia / czwartek / godz. 18.00 – 20.30
17 sierpnia / czwartek / godz. 18.00 – 20.30
23 sierpnia / środa / godz. 18.00 – 20.30

 

KONCERT FINAŁOWY LETNIEJ STREFY GOSPEL
ŚRODA 30 sierpnia / Lublin, Stare Miasto, godz. 18.00

ZGŁOSZENIA / INFORMACJE DODATKOWE

Zgłoszenia do udziału w Letniej Strefie Gospel należy przesłać do dnia 18 lipca na adres mail: letniastrefa@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać informacje: imię i nazwisko, wiek, telefon, wybór pakietu zajęć (pełny udział w zajęciach Strefy, udział w trzech próbach, udział w próbach pojedynczych). Zapraszamy do udziału w zajęciach osoby od 16 roku życia. Dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wyłącznie z opiekunem.

Dodatkowe informacje:
letniastrefa@gmail.com / tel. 515 270 779

 

KOSZT I WARUNKI UCZESTNICTWA

Zainteresowanym w udziale w Letniej Strefie Gospel proponujemy trzy, dogodne możliwości / pakiety udziału w zajęciach, w tym również trzy formy / zakresy płatności za zajęcia. W ramach tych form, płatność za zajęcia wynosić będzie:

PAKIET 1
190 zł – płatność w pełnym programie zajęć Strefy (sześć prób, koncert finałowy Strefy)

PAKIET 2
100 zł – płatność za udział w połowie zajęć w ramach Strefy (trzy próby)

PAKIET 3
40 zł – płatność za udział w jednej z prób Strefy

Udział w koncercie finałowym jest możliwy wyłącznie w przypadku obecności na pięciu próbach Strefy.

Płatności za udział w zajęciach w można dokonywać przed każdą z prób albo na konto bankowe:
PEKAO S.A / nr 44 1240 1561 1111 0010 4166 2431

 

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY !!!!