• slider

Koncert Gospel Rain w Lublinie

18/04/2017

Trwając w radości Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa! W oktawie Wielkanocy, która od wielu lat szczególnie jest związana z ogłoszonym na „Białą” niedzielę Świętem Bożego Miłosierdzia, już w najbliższą sobotę 22 kwietnia o godz. 19.30 zapraszamy na kolejne spotkanie, kolejne uwielbienie w Kościele p/w Piotra Apostoła w Lublinie!

W sobotę 22 kwietnia, w wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert Gospel Rain zatytułowany „Misericordiae Testis” (Świadkowie Miłosierdzia). Program koncertu – który specjalnie został ułożony na ten dzień – składa się z najbardziej przejmujących pieśni i piosenek zespołu, które ogłaszają moc Bożej miłości, są świadectwem dotyku Ojcowskiego przebaczenia i miłosierdzia. Zaśpiewamy piosenki pochodzące z dwóch ostatnich albumów koncertowych „N” i „Ogień”. Pojawią się także piosenki do te pory niezarejestrowane!

Nasz koncert jest częścią wielkiego święta Bożego Miłosierdzia, trwającego niemal przez cały weekend aż do niedzieli. W tych dniach do lubelskiego kościoła zostaną przywiezione relikwie Dwojga Świętych, piewców Bożego Miłosierdzia – św. Siostry Faustyny oraz św. Jana Pawła II.

Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa i wspólnego ogłaszania radości wielkanocnej!

Wstęp na koncert jest wolny!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

KONTAKT
Angelika Jędrzejowska
promocja / media
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl