• slider

JUBILEUSZOWA PROMOCJA

16/08/2016

Kochani, z okazji Jubileuszu     25-lecia zespołu Gospel Rain, mamy dla Was niespodziankę! Tylko do 31 sierpnia najnowsza płyta OGIEŃ z autografami członków zespołu do nabycia w naszym sklepie internetowym za jedyne 29.90zł !

Zachęcamy do zakupu naszej najnowszej płyty OGIEŃ, z udziałem wspaniałych gości: Olgi Szomańskiej, Kasi Dereń, Mate.O oraz jedynych w swoim rodzaju braci Golec!

Nowa płyta GOSPEL RAIN to przemyślana – wypracowana przez niemal dwa lata – kolekcja piętnastu pieśni, zawierających niezwykłe przesłanie, osobiste świadectwo i wyznanie wiary w Tego, który jest nieustającą Miłością. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą. Tytułową inspiracją płyty stały się słowa Pisma Świętego Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął.

Piosenki zaaranżowane w nowoczesnej stylistyce, charakteryzują się bogactwem form wokalnych, instrumentalnych, rozwiązań brzmieniowych i stylistycznych, niekiedy wręcz nietypowych dla stylistyki muzyki gospel. Obok przepięknych pieśni chwały, dynamicznych gospel’owych hymnów, na płycie wyraźnie słychać brzmienie lat osiemdziesiątych, współbrzmienie barw „żywych” instrumentów i partii elektronicznych. Zbierane od wielu lat inspiracje znalazły swój wyraz  w odważnych połączeniach i aranżacjach piosenek.

Płytę w cenie promocyjnej można nabyć, wchodząc w zakładkę SKLEP i składając zamówienie drogą internetową. Płyta jest dostępna także w sklepach muzycznych.

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY I ŻYCZYMY WIELU WSPANIAŁYCH DOZNAŃ MUZYCZNYCH !!!

 

promocja / media:

Angelika JĘDRZEJOWSKA

Tel. 511 192 505

promocja@gospelrain.pl