• slider

Gospel Rain & Piotr Cugowski / EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu

27/12/2016

Serdecznie zapraszamy na koncert Gospel Rain „EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu” 5 stycznia o godz. 19.00 w Kościele p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie! Gościem specjalnym koncertu będzie PIOTR CUGOWSKI!

„EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu” to projekt zespołu Gospel Rain, który powstał w roku 2013. Po 3 latach zespół powrócił do projektu, organizując specjalną trasę koncertową! Program koncertów w ramach trasy wypełniają przede wszystkim znane polskie kolędy i pastorałki w nowych, znakomitych aranżacjach muzycznych łączących piękną, polską tradycję z nowoczesnymi stylami i trendami muzycznymi. Połączenie emocji polskich kolęd, z mocą chóru gospel, niezwykłymi harmoniami, dynamiką, radością i zaskakującymi rozwiązaniami muzycznymi – to najmocniejsze atuty tego projektu.

Absolutnie nowatorskim pomysłem jest powiązanie tekstów kolęd z najbardziej niezwykłymi frazami biblijnymi, wyjaśniającymi tajemnicę Narodzenia – wypełnienia obietnicy nadejścia Emmanuela. Dlatego finałem koncertu jest specjalnie napisana – i bardzo dobrze już znana – piosenka EMMANUEL. Premiera projektu miała miejscu w Lublinie w styczniu 2013 roku. W koncercie premierowym wzięli udział goście, znakomici wokaliści: Beata BEDNARZ, Piotr CUGOWSKI, a także Piotr NAZARUK i raper KOLAH.

 

INFORMACJE O KONCERCIE:

Projekt: „EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu”

Miejsce: Żyrardów / Kościół p.w. Matki Bożej Pocieszenia / ul. Gabriela Narutowicza 30

Data: 5.01.2017

Godzina: 19.00 

WSTĘP WOLNY

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT!!!

 

promocja / media:

Angelika JĘDRZEJOWSKA

Tel. 511 192 505

promocja@gospelrain.pl