• slider

25 lat GOSPEL RAIN !!!

16/08/2016

Gospel Rain ma już 25 lat!!! To czas dziękczynienia Bogu i ludziom za wszystko co dobre, piękne i wyjątkowe. Świętując nasz jubileusz, pragniemy skierować do Was wszystkich jedno słowo – DZIĘKUJEMY !!!

Wszystko zaczęło się od przyjaźni i spotkania – od spotkania przyjaciół z oazowych rekolekcji i pielgrzymek, zwłaszcza tej, która w sierpniu 1991 dotarła do Częstochowy na Światowe Spotkanie Młodzieży zwołane przez Jana Pawła II. Duch i atmosfera tego spotkania, także eksplozja nowej muzyki w Kościele, były iskrami, które zapaliły kilkoro przyjaciół do działania. Wokół tylko jednej, dosyć kiepskiej gitary, ale przede wszystkim wokół jednej myśli, by śpiewać w nowy sposób o Jezusie, zgromadzili się wówczas: Małgosia „Gola” Bartosiewicz, Basia „Bola” Bartoszek, Krysia Waseńczuk, Agnieszka Terlecka, Ewa Górska, Agnieszka Wielgus, Agnieszka Wojciechowska, Magda Krysa i Grzesiek Głuch. W sali przy klasztorze oo. Kapucynów na lubelskiej Poczekajce zaczęła się wówczas przygoda i inicjatywa, której owoców i rozwoju nie mogliśmy się wówczas nawet spodziewać.

W sierpniu 1991 roku zaczęła się historia Gospel Rain. Dziś mija dokładnie 25 LAT od chwili, gdy Pan Bóg połączył nas i pozwolił, byśmy nieśli wspólnie Jego Słowo i płynącą z niego NADZIEJĘ.

W dniu JUBILEUSZU 25-lecia Gospel Rain chcemy dziękować Wam, drodzy Przyjaciele za Wasze wsparcie, zrozumienie, bezinteresowną pomoc, za przyjaźń, za każde spotkanie, dobre słowo, świadectwo, za miłość jaką nas otaczacie!

 

DZIĘKUJEMY !!! 

NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI !!!